Dražice TO 5.1 IN tlakový ohřívač vody elektrický svislý

Kód: P2023IN000005
5 201 Kč –39 %
to
5 201 Kč –39 % 3 150 Kč / ks 2 603,31 Kč bez DPH 3 150 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Dražice TO 5.1 IN tlakový ohřívač vody elektrický svislý

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Maloobjemový zásobníkový elektrický ohřívač vody pro jedno nebo více odběrných míst dostupný v modelech TO 5, 10 a 15. Možnost umístění pod (model IN) nebo nad (model UP) odběrné místo.

Inovace DZD v modelech TO 5.1 IN, TO 10.1 IN, TO 5.1 UP a TO 10.1 UP, které lze nově zapojit tlakově i beztlakově.

 

elektricke teleso je soucasti ohrivace Elektrické topné těleso je součástí ohřívače moznosts umistit pod (in) nebo nad (up) Možnost umístit pod (IN) nebo nad (UP) odběrné místo

 

Nádoba ohřívače je ocelová smaltovaná pro tlakové zapojení, elektrické topné těleso je ponorné. Součástí nádoby ohřívače je hořčíková anoda, která pomáhá chránit nádobu ohřívače před korozí. Nádoba ohřívače je opatřena polyuretanovou izolací a vše je uloženo v plastovém krytu.

Elektroinstalace je umístěna ve spodní části ohřívače, pod odnímatelným krytem ohřívače. Teplota vody je nastavena termostatem na 55 °C. Vstup studené vody je označen modrým kroužkem, výstup teplé vody je označen červeným kroužkem.

TO 5.1, 10.1 UP – tlakový ohřívač o objemu 4,6 a 9,6 litrů umístěný nad odběrným místem TO 5.1, 10.1 IN – tlakový ohřívač o objemu 4,6 a 9,6 litrů umístěný pod odběrným místem.

Teplota vody je pevně nastavena termostatem na hodnotu 55 °C. Tento elektrický ohřívač je určen pro přípravu teplé vody v domácnostech, na chatách a různých sociálních zařízeních. Umožňuje instalaci pouze jednoho odběrného místa teplé vody při beztlakovém zapojení. V případě tlakového zapojení je možné připojit i více odběrných míst, ale s omezeným používáním souběžného odběru.

Jeho přednost spočívá v tom, že ohřev objemu vody elektrickým proudem se zabezpečuje v neomezeném celodenním časovém rozsahu, vzhledem k malé akumulaci není doporučeno napojení s řízením signálem HDO. Doba ohřevu užitkové vody je cca 9 a 18 minut podle objemu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé ohřívače TO a BTO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Objem: 4,6 l
Hmotnost (bez vody): 6 kg
Příkon topného tělesa: 1500 W
Stupeň el. krytí: IP X5
Napětí: 230V
Roční spotřeba: 509 kWh
Energetická účinnost: 35 %
Třída účinnosti: A
Jmenovitý přetlak: 6 bar
Doporučený jistič: 16 A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.