C-Reflex expanzní nádoba 8l, 10bar
Kód: 130010091400000023
Odborníci na kotle
Poradíme před nákupem i po něm!
10+ let zkušeností v oboru.

Vše na jednom místě
10 000+ produktů skladem!
Vyberete kompletní řešení na jednom místě.
Prověření výrobci z Česka
Kvalita, na kterou je spoleh!
Vyberte si prověřené české značky.

Šetrná a bezpečná doprava
Spolupracujeme s ověřenými dopravci, kteří vědí, jak zacházet s těžkým zbožím.
Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pitná vody - bojlery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Průměr nádoby: | 245mm |
| Výška nádoby: | 302mm |
| Objem nádoby: | 8l |
| Typ nádoby: | aquamat |
| Izolace nádoby: | Není |
| Barva nádoby: | bílá |
| Výrobce: | Concept |
| Šířka nádoby mm: | 245 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
