Romotop - AIRBOX 01 - KV HEAT - 120 mm

Kód: H2 AIRBOX 01
Český produkt
Značka: Romotop
1 523,39 Kč –5 %
Romotop - AIRBOX 01 - KV HEAT - 120 mm
1 523,39 Kč –5 % 1 439,99 Kč 1 190,07 Kč bez DPH 1 439,99 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Romotop - AIRBOX 01 - KV HEAT - 120 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Hmotnost: 2kg

 

Romotop AIRBOX 01 je doplněk krbové vložky a slouží k pohodlnému a vhodnému napojení CPV - centrálního přívodu vzduchu pro hoření (externí vzduch). Správné napojení je důležité pro bezproblémové hoření krbové vložky.  

  • univerzální pro vybrané typy krbových vložek
  • pr. 125 mm, další propojení provedete pomocí aku flexi hadice
  • jednoduchá montáž, uchycení šrouby

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové ventilátory a vysavače popela
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Hmotnost: 2kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ROMOTOP patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.

 

ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.